1. Gólový hurikán v tretej tretine: Dvadsiatka zdolala v príprave Nemcov  Športky.sk
  2. FOTO: MS v hokeji U20: Slováci začali prípravu víťazne  ŠPORT.SK
  3. Slová v šatni zabrali, dvadsiatka predviedla obrat. Kouč: Čaká nás dlhá cesta  Pravda
  4. Slováci zdolali v príprave Nemcov, predviedli gólový uragán v 3. tretine  Nový Čas
  5. Slováci zdolali v príprave Nemcov 5:3 vďaka štyrom gólom v 3.tretine | HokejPortal.sk  Hokejportal
  6. Zobraziť Všetko o téme v aplikácii Správy Google
EDMONTON - Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov triumfovala v prvom prípravnom zápase pred juniorským šampionátom v Kanade. Nad Nemeckom ...EDMONTON - Slovenská hokejová reprezentácia do 20 rokov triumfovala v prvom prípravnom zápase pred juniorským šampionátom v Kanade. Nad Nemeckom zvíťazila v noci na piatok 5:3. Zverenci Ivana Feneša ...

Gólový hurikán v tretej tretine: Dvadsiatka zdolala v príprave Nemcov | Športky.sk

Víťazstvo sme strhli na svoju stranu vďaka dobrej partii a tímovému duchu, uviedol strelec dvoch gólov. Víťazstvo sme strhli na svoju stranu vďaka dobrej partii a tímovému duchu, uviedol strelec dvoch gólov.

Slová v šatni zabrali, dvadsiatka predviedla obrat. Kouč: Čaká nás dlhá cesta - Reprezentácia - Hokej - Šport - Pravda

Aktuálne správy na Spravy.Pozri.sk Správy na každý deň!, prehľad správy, viac ako 150 správ denne! Správy z oblasti politiky, šoubiznisu, športu, krimi, kultúry Aktuálne správy na Spravy.Pozri.sk Správy na každý deň!

Slováci v príprave na MS v hokeji do 20 rokov zdolali Nemcov, zápas ukázal ich slabé aj silné stránky (video) - Spravy.Pozri.sk

Slovenská dvadsiatka prehrávala 0:2, ale štyrmi gólmi v tretej tretine strhla víťazstvo na svoju stranu.Slovenská dvadsiatka prehrávala 0:2, ale štyrmi gólmi v tretej tretine strhla víťazstvo na svoju stranu.

Slováci v príprave na MS v hokeji do 20 rokov zdolali Nemcov, zápas ukázal ich slabé aj silné stránky (video) | Parlamentné Listy

24hod.sk - Slováci v príprave na MS v hokeji do 20 rokov zdolali Nemcov, zápas ukázal ich slabé aj silné stránky (video) - Slovenskí hokejoví reprezentanti do 20 rokov v prvom z dvoch prípravných zápasov pred majstrovstvami sveta juniorov v kanadskom Edmontone zdolali Nemcov 5:3. Po dvoch tretinách štvrtkového duelu prehrávali 1:2, ...24hod.sk - Slováci v príprave na MS v hokeji do 20 rokov zdolali Nemcov, zápas ukázal ich slabé aj silné stránky (video) - Slovenskí hokejoví reprezentanti do 20 rokov v prvom z dvoch prípravných zápasov pred majstrovstvami sveta juniorov v kanadskom Edmontone zdolali Nemcov 5:3. Po dvoch tretinách štvrtkového duelu prehrávali 1:2, ...

Slováci v príprave na MS v hokeji do 20 rokov zdolali Nemcov, zápas ukázal ich slabé aj silné stránky (video) - 24hod.sk