1. Prezidentské voľby v Poľsku 2020: Predbežné výsledky  SME.sk
  2. Do druhého kola prezidentských volieb v Poľsku postupujú Duda a Trzaskowski  Aktuality.sk
  3. Poliaci rozhodli: Do druhého kola prezidentských volieb idú Duda a Trzaskowski  Topky
  4. Prvé kolo prezidentských volieb v Poľsku podľa exit pollov vyhral Andrzej Duda  Denník N
  5. Prezidentské voľby v Poľsku: Duda má náskok. Za dva týždne bude druhé kolo  HNonline.sk
  6. Zobraziť Všetko o téme v aplikácii Správy Google
Do druhého kola podľa očakávaní postúpili Duda a Trzaskowski.Do druhého kola podľa očakávaní postúpili Duda a Trzaskowski.

Prezidentské voľby v Poľsku 2020: Predbežné výsledky - Svet SME

Do druhého kola prezidentských volieb v Poľsku postupujú podľa očakávania Andrzej Duda a Rafal Trzaskowski.Do druhého kola prezidentských volieb v Poľsku postupujú podľa očakávania Andrzej Duda a Rafal Trzaskowski.

Do druhého kola prezidentských volieb v Poľsku postupujú Duda a Trzaskowski | Aktuality.sk

VARŠAVA - Do druhého kola prezidentských volieb v Poľsku postupujú podľa očakávania Andrzej Duda a Rafal Trzaskowski. O tom, ktorý z ...VARŠAVA - Do druhého kola prezidentských volieb v Poľsku postupujú podľa očakávania Andrzej Duda a Rafal Trzaskowski. O tom, ktorý z nich sa stane prezidentom, voliči rozhodnú v druhom kole volieb 12. júla.

Poliaci rozhodli: Do druhého kola prezidentských volieb idú Duda a Trzaskowski | Topky.sk

Súčasný prezident získal 41,8 % hlasov, jeho opozičný konkurent a varšavský starosta Rafał Trzaskowski 30,4 %. Druhé kolo bude 12. júla. Ďalší opozičný kandidát Szymon Hołownia má podľa exit pollu 13,3 %, Krzysztof Bosak 7,4 % a Robert Biedroń 2,9 %. Účasť podľa exit pollu dosiahla 62,9 %. Rafał Trzaskowski…Súčasný prezident získal 41,8 % hlasov, jeho opozičný konkurent a varšavský starosta Rafał Trzaskowski 30,4 %. Druhé kolo bude 12. júla. Ďalší opozičný kandidát Szymon Hołownia má podľa exit pollu 13,3 %, Krzysztof Bosak 7,4 % a Robert Biedroń 2,9 %. Účasť podľa exit pollu dosiahla 62,9 %. Rafał Trzaskowski…

Prvé kolo prezidentských volieb v Poľsku podľa exit pollov vyhral Andrzej Duda - Denník N

Prezidentské voľby v Poľsku boli pôvodne naplánované na 10. mája. Hlasovanie však bolo odložené kvôli politických šarvátkam.Prezidentské voľby v Poľsku boli pôvodne naplánované na 10. mája. Hlasovanie však bolo odložené kvôli politických šarvátkam.

V Poľsku sa konajú prezidentské voľby, účasť je vysoká

​Duda podľa agentúry PAP získal podľa odhadov 41,8 percenta odovzdaných hlasov.​Duda podľa agentúry PAP získal podľa odhadov 41,8 percenta odovzdaných hlasov.

Prezidentské voľby v Poľsku: Duda má náskok. Za dva týždne bude druhé kolo

Do druhého kola prezidentských volieb v Poľsku postupujú podľa očakávania Andrzej Duda a Rafal Trzaskowski. O tom, ktorý z nich sa stane prezidentom, voličiDo druhého kola prezidentských volieb v Poľsku postupujú podľa očakávania Andrzej Duda a Rafal Trzaskowski. O tom, ktorý z nich sa stane prezidentom, voliči rozhodnú v druhom kole volieb 12. júla.

Do druhého kola prezidentských volieb v Poľsku postupujú Duda a Trzaskowski | Nový Čas

kolo prezidentských volieb, ktoré preložili z 10. mája. Odklad sprevádzal konflikt opozície a vlády, ktorá chcela, aby sa hlasovalo v pôvodnom termíne poštou. Volebné miestnosti sú otvorené do 21:00, do 2. kola by podľa prieskumov mali postúpiť súčasný prezident Andrzej Duda a kandidát opozičnej Občianskej platformy a varšavský starosta Rafał…kolo prezidentských volieb, ktoré preložili z 10. mája. Odklad sprevádzal konflikt opozície a vlády, ktorá chcela, aby sa hlasovalo v pôvodnom termíne poštou. Volebné miestnosti sú otvorené do 21:00, do 2. kola by podľa prieskumov mali postúpiť súčasný prezident Andrzej Duda a kandidát opozičnej Občianskej platformy a varšavský starosta Rafał…

V Poľsku sa dnes koná 1 - Denník N

Vzhľadom na ohniská epidémie koronavírusu SARS-CoV-2 v Poľsku platia počas volieb osobitné sanitárne opatrenia.Vzhľadom na ohniská epidémie koronavírusu SARS-CoV-2 v Poľsku platia počas volieb osobitné sanitárne opatrenia.

V Poľsku sa konajú prezidentské voľby. Favoritom je súčasná hlava štátu Andrzej Duda | TVnoviny.sk

ktorý sa pred rokom snažil udržať pri moci podvodmi. „Celý kontinent by sa z týchto volieb mohol naučiť veľa vecí. Videli sme, ako sa štátne inštitúcie – vrátane parlamentu, súdnictva a armády – postavili na stranu ľudí a dosiahli spravodlivosť,“ hovorí novinár z Malawi.ktorý sa pred rokom snažil udržať pri moci podvodmi. „Celý kontinent by sa z týchto volieb mohol naučiť veľa vecí. Videli sme, ako sa štátne inštitúcie – vrátane parlamentu, súdnictva a armády – postavili na stranu ľudí a dosiahli spravodlivosť,“ hovorí novinár z Malawi.

Malawi môže byť príkladom pre Afriku: v opakovaných voľbách prehral prezident - Denník N