1. Online prenos: Nemecko - Kanada dnes na MS v hokeji 2022 (LIVE)  Sportnet.sk
  2. Nemci skvelým záverom zaskočili favorita: Kanada mohla doplatiť na vypustený záver!  Športky.sk
  3. ONLINE : Nemecko - Kanada - MS v hokeji 2022 / hokej dnes - LIVE | Šport.sk  ŠPORT.SK
  4. ONLINE: Nemecko - Kanada  Pravda
  5. Kanada proti Nemcom nepripustila prekvapenie: Po dvoch tretinách bolo prakticky rozhodnuté  Nový Čas
  6. Zobraziť Všetko o téme v aplikácii Správy Google

sportnet.sme.sk

Hokejisti Kanady vyhrali v piatok v A-skupine MS v Helsinkách nad Nemeckom 5:3.Hokejisti Kanady vyhrali v piatok v A-skupine MS v Helsinkách nad Nemeckom 5:3. Kanaďania hrajú svoj ďalší duel v nedeľu o 11.20 SELČ proti Taliansku,

MS v hokeji 2022 - hokej dnes Nemecko - Kanada 3:5 | Šport.sk

Kanaďania dokázali zvládnuť svoj úvodný zápas na MS vo Fínsku a porazili Nemecko 5:3. Zdanlivo rozhodnutý zápas dokázali nemeckí hokejisti v záverečnej tretine vďaka gólom Plachtu a Seidera poriadne zdramatizovať, no záverečná hra bez brankára im vytúžený úspech nepriniesla. Kanaďania dokázali zvládnuť svoj úvodný zápas na MS vo Fínsku a porazili Nemecko 5:3. Zdanlivo rozhodnutý zápas dokázali nemeckí hokejisti v záverečnej tretine vďaka gólom Plachtu a Seidera poriadne zdramatizovať, no záverečná hra bez brankára im vytúžený úspech nepriniesla.

Nemci zdramatizovali duel s Kanadou, na výhru to nestačilo

Nemci sa už v sobotu o 19.20 stretnú so Slovákmi. Nemci sa už v sobotu o 19.20 stretnú so Slovákmi.

HELSINKI - Hokejisti Kanady vyhrali v piatok v A-skupine MS v Helsinkách nad Nemeckom 5:3.HELSINKI - Hokejisti Kanady vyhrali v piatok v A-skupine MS v Helsinkách nad Nemeckom 5:3.

Nemci skvelým záverom zaskočili favorita: Kanada mohla doplatiť na vypustený koniec zápasu! | Športky.sk

Majstrovstvá sveta - Skupina AMajstrovstvá sveta - Skupina A

ONLINE: Nemecko - Kanada - Hokej - Pravda

ipravda.sk

ZOH 2022, MS 2022 v hokeji, TipsportLiga, IHL, NHL a KHL. Live prenosy z hokeja. O hokeji bez mantinelov.ZOH 2022, MS 2022 v hokeji, TipsportLiga, IHL, NHL a KHL. Live prenosy z hokeja. O hokeji bez mantinelov.

HokejPortal.sk | O hokeji bez mantinelov

Hokejový šampionát pokračuje zápasom Kanada - Nemecko. Online prenos súboja Kanady a Nemecka štartuje rovnako ako samotný zápas od 19:20.Hokejový šampionát pokračuje zápasom Kanada - Nemecko. Online prenos súboja Kanady a Nemecka štartuje rovnako ako samotný zápas od 19:20.

Kanada Nemecko ONLINE MS v hokeji 2022

Kanada predbehla NemeckoKanadský svetový pohár mužov v hokeji, ktorý v piatok zdolal Nemecko 5:3, sa vyhne ďalšiemu hroznému začiatku.Od Kanady sa vždyKanada predbehla NemeckoKanadský svetový pohár mužov v hokeji, ktorý v piatok zdolal Nemecko 5:3, sa vyhne ďalšiemu hroznému začiatku.Od Kanady sa vždy

Kolo majstrovstiev sveta v hokeji mužov: Výhry prvého dňa v Kanade, Fínsku, Slovensku, USA