1. Slovnaft Cup: ŠK Slovan Bratislava vyhral všetko čo sa dalo  ŠPORT.sk
  2. Latka je vysoko, snom je Liga majstrov, hovorí Kozák  Šport7.sk
  3. Kozák: Ešte nejaký sen máme  NOVÝ ČAS
  4. Slovnaft Cup: ŠK Slovan Bratislava vyhral všetko čo sa dalo | Šport.sk  Aktuality.sk
  5. Hnev a urážky. Slovanistov rozladili vlastní hráči i zväz  PRAVDA.sk
  6. Zobraziť Všetko o téme v aplikácii Správy Google
Futbalisti Slovana Bratislava vyhrali v tejto sezóne všetko čo sa dalo, ich tréner Ján Kozák je preto pripravený hľadať si ďalšie sny.Futbalisti Slovana Bratislava vyhrali v tejto sezóne všetko čo sa dalo, ich tréner Ján Kozák je preto pripravený hľadať si ďalšie sny.

Slovnaft Cup: ŠK Slovan Bratislava vyhral všetko čo sa dalo | Šport.sk

Slovan síce uspel vo finále pohára, no jeho fanúšikovia zostali v rozpakoch.Slovan síce uspel vo finále pohára, no jeho fanúšikovia zostali v rozpakoch.

Hnev a urážky. Slovanistov rozladili vlastní hráči i zväz - Fortuna liga - Futbal - Šport - Pravda.sk

Futbalisti Slovana Bratislava vyhrali v tejto sezóne všetko čo sa dalo, ich tréner Ján Kozák je preto pripravený hľadať si ďalšie sny. Jeho zverenci v stredu pridali do klubovej vitríny trofej za víťazstvo v Slovenskom pohári - Slovnaft Cupe, keď triumfovali nad Ružomberkom 1:0. Oslavy však Kozák povolí až v sobotu, pretože jeho zverencov ešte čaká rozlúčka so sezónou v derby proti Trnave.Futbalisti Slovana Bratislava vyhrali v tejto sezóne všetko čo sa dalo, ich tréner Ján Kozák je preto pripravený hľadať si ďalšie sny. Jeho zverenci v stredu pridali do klubovej vitríny trofej za víťazstvo v Slovenskom pohári - Slovnaft Cupe, keď triumfovali nad Ružomberkom 1:0. Oslavy však Kozák povolí až v sobotu, pretože jeho zverencov ešte čaká rozlúčka so sezónou v derby proti Trnave.

Latka je vysoko, snom je Liga majstrov, hovorí Kozák | Šport7.sk

Futbalisti Slovana Bratislava vyhrali v tejto sezóne všetko čo sa dalo, ich tréner Ján Kozák (40) je preto pripravený hľadať si ďalšie sny.Futbalisti Slovana Bratislava vyhrali v tejto sezóne všetko čo sa dalo, ich tréner Ján Kozák (40) je preto pripravený hľadať si ďalšie sny.

Kozák: Ešte nejaký sen máme | Nový Čas

BRATISLAVA - Tréner futbalistov Slovana Bratislava Ján Kozák ml. je už takmer na sto percent rozhodnutý, akú zostavu pošle do stredajšieho finále 51. ...BRATISLAVA - Tréner futbalistov Slovana Bratislava Ján Kozák ml. je už takmer na sto percent rozhodnutý, akú zostavu pošle do stredajšieho finále 51. ročníka Slovenského pohára - Slovnaft Cupu proti ...

VIDEO Kouč Slovana pred pohárovým finále: Všetci sú nachystaní splniť cieľ a tým je víťazstvo | Športky.sk