1. Nervydrásajúce divadlo na Žitnom ostrove: Šanca stále žije, DAC sa nemá za čo hanbiť  Športky.sk
  2. Dunajská Streda uhrala doma sľubnú remízu proti Cracovii Krakov  ŠPORT.sk
  3. DAC si v domácom prostredí nedokázalo poradiť s Cracoviou  Profutbal.sk
  4. FK DAC 1904 Dunajská Streda - MKS Cracovia Krakov  Športky.sk
  5. Analýza zápasu Dun. Streda – Cracovia Krakov: Ako vstúpi DAC do EL?  ŠPORT.sk
  6. Zobraziť všetko o téme v aplikácii Správy Google
DUNAJSKÁ STREDA - Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda remizovali vo štvrtkovom úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy na domácom štadióne s ...DUNAJSKÁ STREDA - Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda remizovali vo štvrtkovom úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy na domácom štadióne s Cracoviou Krakov 1:1. V 40. minúte otvoril skóre ...

Nervydrásajúce divadlo na Žitnom ostrove: Šanca stále žije, DAC sa nemá za čo hanbiť | Športky.sk

Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda remizovali vo štvrtkovom úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy na domácom štadióne s Cracoviou Krakov 1:1.Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda remizovali vo štvrtkovom úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy na domácom štadióne s Cracoviou Krakov 1:1.

Dunajská Streda doma remizovala s Cracoviou Kraków Európska liga 2019

Dunajská Streda uhrala doma sľubnú remízu proti Cracovii Krakov | Šport.sk

Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda remizovali vo štvrtkovom úvodnom stretnutí 1. predkola Európskej ligy na domácom štadióne s Cracoviou Krakov 1:1. V 40. minúte otvoril skóre vlastným gólom Dominik Kružliak, o štyri minúty neskôr vyrovnal Marko Divkovič, ktorý prekonal Slováka Michala Peškoviča v bránke hostí.

DAC si v domácom prostredí nedokázalo poradiť s Cracoviou | ProFutbal.sk

Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda remizovali s poľskou Cracoviou Krakov 1:1 v prvom zápase úvodného predkola Európskej ligy 2019/20.Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda remizovali s poľskou Cracoviou Krakov 1:1 v prvom zápase úvodného predkola Európskej ligy 2019/20.