Černák si zahrá v zápase číslo 7, poznáme prvú sériu 2. kola  SlovakNHL.skZobraziť Všetko o téme v aplikácii Správy Google
Boston, Tampa Bay a Edmonton si vo štvrtok vynútili zápasy číslo sedem. Ten nebude hrať St. Louis, ktoré postúpilo do 2. kola. Erik Černák nebodoval.

Černák si zahrá v zápase číslo 7, poznáme prvú sériu 2. kola | SlovakNHL.sk

sport.aktuality.sk

Hokejisti Tampy Bay v zostave so slovenským obrancom Erikom Černákom si v 1. kole play off NHL vynútili siedmy zápas. V šiestom súboji ...Hokejisti Tampy Bay v zostave so slovenským obrancom Erikom Černákom si v 1. kole play off NHL vynútili siedmy zápas. V šiestom súboji ...

Tampa si vynútila siedmy zápas, St. Louis postúpilo do 2. kola | Nový Čas

Tím Tampa Bay Lightning so slovenským obrancom Erikom Černákom si vynútil rozhodujúci siedmy zápas v sérii proti Torontu Maple Leafs. Slovenskému hokejovému obrancovi Erikovi Černákovi hrozil vo štvrtok predčasný koniec sezónyTím Tampa Bay Lightning so slovenským obrancom Erikom Černákom si vynútil rozhodujúci siedmy zápas v sérii proti Torontu Maple Leafs. Slovenskému hokejovému obrancovi Erikovi Černákovi hrozil vo štvrtok predčasný koniec sezóny

Černákova Tampa Bay zdolala Toronto Maple Leafs, slovenský obranca si pripísal päť bodyčekov a dve strely (video) - Webnoviny.sk

sportnet.sme.sk

Černák odohral takmer 27 minút, počas ktorých dvakrát ohrozil súperovho brankára. Pripísal si dva plusové body a rozdal päť hitov. Černák odohral takmer 27 minút, počas ktorých dvakrát ohrozil súperovho brankára. Pripísal si dva plusové body a rozdal päť hitov.

Rovnako ako Tampa Bay si siedmy duel vynútili aj hráči Bostonu, ktorí zdolali Carolinu 5:2 a tiež Edmonton vďaka triumfu 4:2 v Los Angeles. Rovnako ako Tampa Bay si siedmy duel vynútili aj hráči Bostonu, ktorí zdolali Carolinu 5:2 a tiež Edmonton vďaka triumfu 4:2 v Los Angeles.

Tampa Bay si vynútila siedmy zápas, St. Louis postúpilo do druhého kola | Konzervatívny denník

Hokejisti Tampy Bay v zostave so slovenským obrancom Erikom Černákom si v 1. kole play off NHL vynútili siedmy zápas. V šiestom súboji štvrťfinále Východnej konferencie si dvojnásobný obhajca Stanleyho pohára poradil doma s Torontom 4:3 po predĺžení a vyrovnal stav série na 3:3.Hokejisti Tampy Bay v zostave so slovenským obrancom Erikom Černákom si v 1. kole play off NHL vynútili siedmy zápas. V šiestom súboji štvrťfinále Východnej konferencie si dvojnásobný obhajca Stanleyho pohára poradil doma s Torontom 4:3 po predĺžení a vyrovnal stav série na 3:3.

Erik Černák si pri víťazstve obhajcu pripísal dve plusky a rozdal päť hitov. Erik Černák si pri víťazstve obhajcu pripísal dve plusky a rozdal päť hitov.

Tampa, Boston i Edmonton si vynútili siedme zápasy. Ďalší postupujúci je známy - NHL - Hokej - Šport - Pravda

Hokejisti Tampy Bay v zostave so slovenským obrancom Erikom Černákom si v 1. kole play off NHL vynútili siedmy zápas. V šiestom súboji štvrťfinále Výc...Slovenský hokejista Erik Černák odohral takmer 27 minút, počas ktorých dvakrát ohrozil súperovho brankára. Pripísal si dva plusové body a rozdal päť hitov.

HNonline.sk - Tampa si vynútila siedmy zápas, St. Louis postúpilo do 2. kola

V ohromujúcej sume 62 gólov, ktoré už predtým spolu nastrieľal v základnej časti a v play off, určite nájdete krajšie a zložitejšie góly. Toto bola 'len' dorážka do odkrytej bránky.V ohromujúcej sume 62 gólov, ktoré už predtým spolu nastrieľal v základnej časti a v play off, určite nájdete krajšie a zložitejšie góly. Toto bola 'len' dorážka do odkrytej bránky.

Gól sezóny. Matthews rozhodol a zbiera pochvaly | NHL.com

ZOH 2022, MS 2022 v hokeji, TipsportLiga, IHL, NHL a KHL. Live prenosy z hokeja. O hokeji bez mantinelov.ZOH 2022, MS 2022 v hokeji, TipsportLiga, IHL, NHL a KHL. Live prenosy z hokeja. O hokeji bez mantinelov.

HokejPortal.sk | O hokeji bez mantinelov

Hokejisti Tampy Bay v zostave so slovenským obrancom Erikom Černákom podľahli v piatom dueli 1. kola play off NHL na ľade Toronta 3:4 a v sérii prehrá...Kaprizov má prebiehajúcej sérii na konte už sedem gólov v novom klubovom rekorde. Predtým ho držali Slovák Marián Gáborík a Wes Walz s piatimi gólmi z jednej série play off.

HNonline.sk - hnonline.sk - Černáková Tampa na pokraji vyradenia, Kaprizov prekonal Gáboríka

Hokejisti Tampy Bay v zostave so slovenským obrancom Erikom Černákom zvíťazili vo štvrtom stretnutí 1.Hokejisti Tampy Bay v zostave so slovenským obrancom Erikom Černákom zvíťazili vo štvrtom stretnutí 1.