1. Fortuna liga: MŠK Žilina - FC Spartak Trnava 1:2  ŠPORT.SK
  2. ONLINE: Žilina - Trnava  Pravda
  3. Trnava zdolala Žilinu a zostáva v hre o druhé miesto, Sereď nenašla recept na Slovan  Športky.sk
  4. V šlágri kola uspel Spartak Trnava na žilinskom trávniku  ŠPORT.SK
  5. Fortuna liga: Spartak Trnava zdolal MŠK Žilina (9. kolo, nadstavba) | SPORTNET  Sportnet.sk
  6. Zobraziť Všetko o téme v aplikácii Správy Google
Futbalisti Spartaka Trnava vyhrali v dueli 9. kola nadstavby Fortuna ligy v skupine o titul na ihrisku MŠK Žilina 2:1.Futbalisti Spartaka Trnava vyhrali v dueli 9. kola nadstavby Fortuna ligy v skupine o titul na ihrisku MŠK Žilina 2:1. Zostali tak v hre o druhú priečku,

Fortuna liga: MŠK Žilina - FC Spartak Trnava 1:2 | Šport.sk

Fortuna ligaFortuna liga

ONLINE: Žilina - Trnava - Futbal - Pravda

ipravda.sk

ŽILINA - Futbalisti Spartaka Trnava vyhrali v dueli 9. kola nadstavby Fortuna ligy v skupine o titul na ihrisku MŠK Žilina 2:1. Zostali tak v hre o ...ŽILINA - Futbalisti Spartaka Trnava vyhrali v dueli 9. kola nadstavby Fortuna ligy v skupine o titul na ihrisku MŠK Žilina 2:1. Zostali tak v hre o druhú priečku, keď sa bodovo vyrovnali Ružomberku, ...

Trnava zdolala Žilinu a zostáva v hre o druhé miesto, Sereď nenašla recept na Slovan | Športky.sk

V šlágri deviateho kola nadstavby slovenskej Fortunaligy porazil čerstvý víťaz Slovnaft cupu Spartak Trnava domácu Žilinu a dotiahol sa na druhý Ružomberok. V šlágri deviateho kola nadstavby slovenskej Fortunaligy porazil čerstvý víťaz Slovnaft cupu Spartak Trnava domácu Žilinu a dotiahol sa na druhý Ružomberok.

Trnava poráža Žilinu a doťahuje sa na Ružomberok

sportnet.sme.sk

Zostali tak v hre o druhú priečku, keď sa bodovo vyrovnali Ružomberku, ten má však zápas k dobru.Zostali tak v hre o druhú priečku, keď sa bodovo vyrovnali Ružomberku, ten má však zápas k dobru.