1. Djokovič vygumoval odvekého rivala. Nadal vypadol s Kanaďanom  PRAVDA.sk
  2. ATP Rím: Djokovič si vychutnal Wawrinku. Nadal na turnaji prekvapujúco končí  ŠPORT.SK
  3. VIDEO Nadal šokujúco končí na turnaji v Ríme, Djokovič hladko do štvrťfinále  Športky.sk
  4. Nadal suverénne zdolal amerického bombardéra, z druhého kola v Ríme postupuje aj Zverev  Športky.sk
  5. Zobraziť Všetko o téme v aplikácii Správy Google
Srb postúpil v Ríme do štvrťfinále, Španiel v ňom bude chýbať.Srb postúpil v Ríme do štvrťfinále, Španiel v ňom bude chýbať.

Djokovič vygumoval odvekého rivala. Nadal vypadol s Kanaďanom - Tenis - Šport - Pravda

Najvyššie nasadený srbský tenista Novak Djokovič postúpil do semifinále turnaja ATP Masters 1000 v Ríme. V piatkovom štvrťfinále zdolal Kanaďana FelixaNajvyššie nasadený srbský tenista Novak Djokovič postúpil do semifinále turnaja ATP Masters 1000 v Ríme. V piatkovom štvrťfinále zdolal Kanaďana Felixa

ATP Rím: Djokovič prenikol do semifinále, ďalej ide aj Zverev

…ATP Masters v Ríme. Vo štvrťfinále porazil Kanaďana Félixa Augera-Aliassimeho 7:5 a 7:6 (1). Srb bude hrať v semifinále proti Casperovi Ruudovi z Nórska. Druhú semifinálovú dvojicu tvoria Nemec Alexander Zverev a Stefanos Tsitsipas z Grécka. (atptour)…ATP Masters v Ríme. Vo štvrťfinále porazil Kanaďana Félixa Augera-Aliassimeho 7:5 a 7:6 (1). Srb bude hrať v semifinále proti Casperovi Ruudovi z Nórska. Druhú semifinálovú dvojicu tvoria Nemec Alexander Zverev a Stefanos Tsitsipas z Grécka. (atptour)

Novak Djoković postúpil do semifinále turnaja

Španielsky tenista Rafael Nadal prekvapujúco skončil pred bránami štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Ríme. Tretí nasadený hráč nestačil vo štvrtkovom osemfinále na Kanaďana Denisa Shapovalova. Prvý set síce vyhral jednoznačne 6:1, no v ďalších dvoch podľahol trinástemu nasadenému hráčovi 5:7 a 2:6. Shapovalov sa v ďalšom kole stretne s Casperom Ruudom.Španielsky tenista Rafael Nadal prekvapujúco skončil pred bránami štvrťfinále dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Ríme. Tretí nasadený hráč nestačil vo štvrtkovom osemfinále na Kanaďana Denisa Shapovalova. Prvý set síce vyhral jednoznačne 6:1, no v ďalších dvoch podľahol trinástemu nasadenému hráčovi 5:7 a 2:6. Shapovalov sa v ďalšom kole stretne s Casperom Ruudom.

Problémy pre Nadala. Na turnaji v Ríme utrpel poranenie | Šport7.sk

sportnet.sme.sk

RÍM - Nemecký tenista Alexander Zverev postúpil do osemfinále na turnaji ATP Masters 1000 v Ríme. Druhý nasadený hráč zdolal v dueli 2. kola ...RÍM - Nemecký tenista Alexander Zverev postúpil do osemfinále na turnaji ATP Masters 1000 v Ríme. Druhý nasadený hráč zdolal v dueli 2. kola Argentínčana Sebastiana Baeza v dvoch setoch 7:6 (6) a 6:3.

Nadal suverénne zdolal amerického bombardéra, z druhého kola v Ríme postupuje aj Zverev | Športky.sk

Druhý nasadený hráč si v piatkovom stretnutí štvrťfinále poradil s Čiľanom Cristianom Garinom 7:5, 6:2.Druhý nasadený hráč si v piatkovom stretnutí štvrťfinále poradil s Čiľanom Cristianom Garinom 7:5, 6:2.